Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Link
hy: Հղում

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
