Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: view
ka: ნახვა

en: Link
ka: ბმული

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Manage
ka: მართვა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა
