Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: view
mr: दाखवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: task
mr: काम

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
