Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: view
os: бакаст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
