Tasks Configuration Kit (1.0.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Description
si: විස්තරය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: All
si: සියල්ල

en: Tasks
si: කාර්ය
