Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: more
af: meer

en: Action
af: Aksie

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Add term
af: Voeg term by

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Last access
af: Laaste toegang

en: System
af: Stelsel

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
