Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: more
bs: još

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Settings
bs: Postavke

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: System
bs: Sistem

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Apply
bs: Primjeni
