Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: more
eu: gehiago

en: Action
eu: Ekintza

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Menus
eu: Menuak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Add link
eu: Esteka gehitu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Configure user accounts.
eu: Erabiltzaile kontuen konfigurazioa.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa
