Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: more
hr: više

en: Action
hr: Akcija

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Add term
hr: Dodaj pojam

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: System
hr: Sustav

en: Desc
hr: Silazno

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Apply
hr: Primjeni

en: Menus
hr: Izbornici

en: You do not have any administrative items.
hr: Nemate administracijskih stavki.

en: Add link
hr: Dodaj poveznicu

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Configure user accounts.
hr: Podešava korisničke račune.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno
