Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: People
lo: ຄົນ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
