Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: more
lt: daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Manage
lt: Valdyti

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Member since
lt: Narys nuo

en: Last access
lt: Naudojosi

en: System
lt: Sistema

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Menus
lt: Meniu

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Manage content
lt: Valdyti turinį

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Configure user accounts.
lt: Konfigūruoti narių paskyras.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Manage content.
lt: Valdyti turinį.

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi
