Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: Add user
mk: Додавање корисник

en: Menus
mk: Менија

en: - All -
mk: - Сите -
