Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: more
nn: meir

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: People
nn: Folk

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Apply
nn: Bruk

en: Menus
nn: Menyar

en: - All -
nn: - Alle -

en: Find and manage people interacting with your site.
nn: Finn og handsama folk som brukar nettstaden din.

en: Configure user accounts.
nn: Set opp brukarkontoar

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nn: Handsama brukarkontoar, roller og rettar.
