Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ
