Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Action
os: Архайд

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ
