Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: more
pl: więcej

en: Action
pl: Akcja

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Member since
pl: Członek od

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Desc
pl: Malejąco

en: Role
pl: Rola

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Menus
pl: Menu

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: You do not have any administrative items.
pl: Żadne zadania administracyjne nie są dostępne.

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: No users found.
pl: Nie odnaleziono użytkowników.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Manage content
pl: Zarządzanie zawartością

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Configure user accounts.
pl: Konfiguracja kont użytkowników.

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: Manage content.
pl: Zarządzanie zawartością.

en: Node operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla węzłów

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera
