Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: more
sl: več

en: Action
sl: Akcija

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: System
sl: Sistem

en: Users
sl: Uporabniki

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Menus
sl: Meniji
