Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: more
az: daha çox

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Manage
az: İdarə et

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Last access
az: Son icazə

en: System
az: Sistem

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Menus
az: Menyular

en: Offset
az: Ofset

en: You do not have any administrative items.
az: Sizin heç bir inzibati elementiniz yoxdur.

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
