Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: more
bg: още

en: Action
bg: Действие

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Add term
bg: Добави термин

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Last access
bg: Последен достъп

en: System
bg: Система

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Apply
bg: Търси

en: Menus
bg: Менюта

en: You do not have any administrative items.
bg: Нямате налични обекти за администриране.

en: Add link
bg: Добави линк

en: Configure user accounts.
bg: Конфигурирай потребителски акаунт

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права
