Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Settings
br: Arventennoù

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil
