Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: more
ca: més

en: Action
ca: Acció

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Manage
ca: Gestiona

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Last access
ca: Darrer accés

en: System
ca: Sistema

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: People
ca: Gent

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Menus
ca: Menús

en: Offset
ca: Desplaçament

en: You do not have any administrative items.
ca: No teniu cap element administratiu.

en: Add link
ca: Afegeix un enllaç

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Find and manage people interacting with your site.
ca: Trobeu i gestioneu la gent que interacciona amb el vostre lloc.

en: Configure user accounts.
ca: Configureu els comptes d'usuari.

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ca: Gestiona comptes d'usuari, rols i permisos.

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Node operations bulk form
ca: Formulari d'operacions massives de node

en: Name or email contains
ca: Nom o correu electrònic conté
