Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
