Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: more
el: περισσότερα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: System
el: Σύστημα

en: Desc
el: Φθί

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: People
el: Χρήστες

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Menus
el: Μενού

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.

en: Add link
el: Προσθήκη στοιχείου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Find and manage people interacting with your site.
el: Εύρεση και διαχείριση χρηστών που αλληλεπιδρούν με τον ιστοτόπο σας.

en: Configure user accounts.
el: Ρυθμίσεις λογαριασμών χρήστη.

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
el: Διαχείριση λογαριασμών χρηστών, ρόλων και αδειών

en: Asc
el: Αύξ

en: Name or email contains
el: Το όνομα ή το επίθετο περιέχει
