Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (34 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: more
eo: pli

en: Action
eo: Ago

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add term
eo: Aldonu terminon

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: System
eo: Sistemo

en: Desc
eo: malkreske

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Apply
eo: Apliku

en: Menus
eo: Menuoj

en: You do not have any administrative items.
eo: Vi ne havas iun administran eron.

en: Add link
eo: Aldonu ligilon

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
