Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (50 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: more
et: veel

en: Action
et: Tegevus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Manage
et: Halda

en: Add term
et: Lisa termin

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Last access
et: Viimane külastus

en: System
et: Süsteem

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Menus
et: Menüüd

en: Offset
et: Nihe

en: You do not have any administrative items.
et: Sul puuduvad administreeritavad elemendid.

en: Date added
et: Lisamise kuupäev

en: Add link
et: Lisa link

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Configure user accounts.
et: Kasutajakontode seadistamine.

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab
