Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: more
fy: mear

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Active
fy: Aktyf

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Users
fy: Brûkers
