Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: more
gl: máis

en: Action
gl: Acción

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Manage
gl: Xestionar

en: Add term
gl: Engadir termo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Last access
gl: Último acceso

en: System
gl: Sistema

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: People
gl: Persoas

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Menus
gl: Menús

en: Offset
gl: Desprazamento

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Find and manage people interacting with your site.
gl: Localizar e xestionar qué persoas interactúan co seu sitio web.

en: Configure user accounts.
gl: Configurar contas de usuario.

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
gl: Xestionar contas de usuarios, roles e permisos.

en: Name or email contains
gl: Nome ou correo electrónico contén
