Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: more
gu: વધુ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Role
gu: હોદો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: People
gu: લોકો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
