Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: more
he: עוד

en: Action
he: פעולה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Manage
he: ניהול

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: System
he: מערכת

en: Desc
he: יורד

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: People
he: משתמשים

en: Blocked
he: חסום

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Menus
he: תפריטים

en: Offset
he: היסט

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: Add link
he: הוספת קישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Manage content
he: ניהול תוכן

en: Configure user accounts.
he: הגדרת חשבונות משתמשים

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
he: ניהול חשבונות משתמשים, תפקידים והרשאות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Manage content.
he: ניהול תוכן.

en: Name or email contains
he: השם או כתובת המייל מכילים
