Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: more
hy: ավելի

en: Action
hy: Գործողություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: System
hy: Համակարգ

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Add link
hy: Ավելացնել հղում

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են
