Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: more
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Manage
ka: მართვა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: System
ka: სისტემა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
