Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Action
kk: Әрекет

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: System
kk: Системасы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.
