Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: more
lv: vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: System
lv: Sistēma

en: Desc
lv: Dilst.

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Offset
lv: Atkāpe

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Configure user accounts.
lv: Konfigurēt lietotāju kontus.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur
