Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Filter
mg: Sivana

en: People
mg: Olona
