Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: System
mn: Систем

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: People
mn: Хүмүүс

en: Menus
mn: Цэснүүд
