Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: more
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: System
my: စနစ်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: People
my: လူများ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Configure user accounts.
my: User account များကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
my: User account များ၊အဆင့်အတန်းများနှင့် လုပ်ပိုင်ခွင့်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
