Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: more
ps: نور

en: Action
ps: چار

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Settings
ps: امستنې

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Add term
ps: اصطلاح زیاتول

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: System
ps: سيستم

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: People
ps: خلک

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Add link
ps: تړونی زیاتول

en: - All -
ps: - ټول -
