Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: more
si: තවත්

en: All
si: සියල්ල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
