Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: more
sk: viac

en: Action
sk: Akcia

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Manage
sk: Spravovať

en: Add term
sk: Pridať termín

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: System
sk: Systém

en: Desc
sk: Zostupne

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Menus
sk: Menu

en: Offset
sk: Ofset

en: You do not have any administrative items.
sk: Nenašli sa žiadne položky administrácie.

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Configure user accounts.
sk: Nastaviť používateľské účty.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Manage content.
sk: Spravovať obsah.

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú
