Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: more
sq: tjetër

en: Action
sq: Veprimi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Add term
sq: Shto një term

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: System
sq: Sistemi

en: Users
sq: Përdorues

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Menus
sq: Menutë

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.
