Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: more
sr: још

en: Action
sr: Акција

en: Settings
sr: Подешавања

en: Manage
sr: Управљај

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже
