Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: more
sv: mer

en: Action
sv: Åtgärd

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Manage
sv: Hantera

en: Add term
sv: Lägg till term

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Page
sv: Sida

en: Roles
sv: Roller

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Member since
sv: Medlem sedan

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Desc
sv: Fallande

en: Role
sv: Roll

en: Users
sv: Användare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: People
sv: Personer

en: Blocked
sv: Spärrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Menus
sv: Menyer

en: Offset
sv: Kompensera

en: You do not have any administrative items.
sv: Du har inga administrativa alternativ.

en: Add link
sv: Lägg till länk

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Find and manage people interacting with your site.
sv: Hitta och hantera personer som använder din webbplats.

en: Configure user accounts.
sv: Konfigurera användarkonton.

en: Bulk update
sv: Massuppdatera

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sv: Hantera användarkonton, roller och behörigheter.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total

en: Name or email contains
sv: Namn eller e-post innehåller
