Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: List
th: ดูลิสต์

en: Action
th: แอคชั่น

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Manage
th: จัดการ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: System
th: ระบบ

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้

en: People
th: บุคคล

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Menus
th: เมนู

en: You do not have any administrative items.
th: คุณไม่มีสิทธิ์แก้ไขเรื่องนี้

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Configure user accounts.
th: กำหนดค่าบัญชีผู้ใช้

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total

en: Node operations bulk form
th: การดำเนินการของโหนดจำนวนมาก
