Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: ,
ug: ،

en: System
ug: سېستىما

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Find and manage people interacting with your site.
ug: ئەزا ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ug: ئەزالار ھېساباتىنى باشقۇرۇش، باشقۇرغۇچى تەيىنلەش،ئەزالار  ھوقۇقىنى تەڭشەش.
