Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Action
af: Aksie

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Orders
af: Bestellings

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Order number
af: Bestelligsnommer

en: Master
af: Meester
