Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Action
be: Дзеянне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: About
be: Аб
