Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Action
bg: Действие

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: State
bg: Статус

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Orders
bg: Поръчки

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
