Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Date
bn: তারিখ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: About
bn: সম্পর্কে
