Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
