Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Action
ca: Acció

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Customer
ca: Client

en: State
ca: Estat

en: Store
ca: Botiga

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Orders
ca: Comandes

en: Add products
ca: Afegeix productes

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Order number
ca: Número de comanda

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: With selection
ca: Amb la selecció
